Rozpoczęcie roku szkolnego w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tułowicach

4 września 2017 roku uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 8.00 uroczysta Msza Święta w Kościele św Rocha w Tułowicach. Następnie uczniowie wraz z opiekunami, nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9.00 w sali rozpoczął się Apel. Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 oprócz uczniów, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice oraz dziadkowie.

Uroczystość rozpoczęłto od wprowadzenia pocztu flagowego i odśpiewaniu hymnu państwowego.  Następnie głos zabrał Pan Andrzej Wesołowski wójt Gminy Tułowice, który podziękował Pani Bogusławie Proskórnickiej za pełnioną funkcję w minionych latach oraz przywitał nową Panią dyrektor - Justynę Paszkowską. Nowa dyrekcja powitała wszystkich serdecznie a szczególne słowa zostały skierowane do uczniów rozpoczynających rok szkolny. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Przed nami rok ciężkiej pracy i dużych zmian.