Oficjalne otwarcie Podwórka talentów Nivea

Było radośnie i wesoło. We wtorek 1 czerwca odbyło się uroczyste otwarcie Podwórka talentów Nivea. Przypomnijmy, to nagroda, którą szkoła wygrała w ogólnopolskim konkursie dzięki osobom, które aktywnie oddawały swoje głosy na naszą lokalizację. Na dzieci czekało wiele atrakcji m.in. gry i zabawy, dmuchane zamki, malowanie buziek, koło fortuny oraz pyszna wata cukrowa.

Dziękujemy wszystkim szacownym gościom, którzy uświetnili tą uroczystość swoją obecnością. Mieliśmy zaszczyt gościć pana Burmistrza Andrzeja Wesołowskiego, pana Frederica Coppina przewodniczącego oraz radnych Rady Miejskiej w Tułowicach i panią Katarzynę Kufalską przewodniczącą Rady Rodziców, którym gorąco dziękujemy za obecność. Spełnione marzenia są bezcenne. Wierzymy, że to cudowne miejsce będzie przynośić radość wszystkim dzieciom.