XXII ROCZNICA NADANIA PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ IMIENIA JANA PAWŁA II POŁĄCZONA Z DNIEM EDUKACJI NARODOWEJ - 14 PAŹDZIERNIKA 2021

14 października 2021 odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej, który pod przewodnictwem Pani Anny Borowieckiej przygotowała klasa 3a. Po części artystycznej rozpoczął się Teleturniej wiedzy o Patronie szkoły – Świętym Janie Pawle II -  JEDEN Z DZIESIĘCIU.

Po szkolnych eliminacjach, do teleturnieju zakwalifikowało się 10 uczniów z klas 3 – 8: Amelia Lubera i Michał Kasperek z kl.3a, Marta Skrzydeł z kl.4b, Bartłomiej Skrzypek z kl. 5a, Jan Kubiczek z kl.6a, Blanka Wierzbińska z kl. 7a, Grzegorz Pokracki z kl. 8a, Julia Banasik i Nicola Duda z kl. 8b, Hanna Kalicińska z kl. 8c. Uczniowie wykazali się bardzo dużą znajomość faktów z życia Patrona, a MISTRZEM WIEDZY O PATRONIE została uczennica klasy 7a BLANKA WIERBZIŃSKA. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, a zwyciężczyni Puchar. Zostały również wręczone nagrody w konkursie plastycznym dla klas 1-3 poświęconym Patronowi.

Świąteczny dzień zakończyła WIECZORNICA „Święty Jan Paweł II – Papież, który zadziwi świat”.