Mamy to, bo przecież sukces ucznia jest sukcesem szkoły!!!

Z ogromną radością informujemy, że uczennica klasy 8a Marta Marcinkiewicz została podwójną laureatką Wojewódzkich Konkursów Przemiotowego. Marta uzyskała wspaniały wynik zarówno w konkursie z języka angielskiego - 89% jak również z języka polskiego - 85%. Wielkie brawa dla naszej wspaniałej uczennicy, której sukces nie jest dziełem przypadku, lecz ciężkiej pracy, wytrwałości, ambicji i zaangażowania (nie wspominając o nieprzespanych nocach, spędzonych nad książkami).

Zgodnie z rozporządzeniem: "Laureat konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim, organizowanego z zakresu jednego z przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty, na podstawie zaświadczenia stwierdzającego uzyskanie tytułu laureata jest zwolniony z egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu.

Zwolnienie jest równoznaczne z uzyskaniem z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu najwyższego wyniku. Laureat konkursu przedmiotowego o zasięgu wojewódzkim otrzymuje z danych zajęć edukacyjnych najwyższą pozotywną roczną ocenę klasyfikacyjną."

Liczymy na to, że jej wyniki będą motywacją dla obecnych siódmoklasistów.

Joanna Pączek, Aneta Walica