"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Większości z nas święto to kojarzy się zwykle z luźniejszym dniem w szkole i całą masą prezentów. To czas radosnej zabawy, właściwej wszędzie i bez wyjątku dla młodego wieku. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała licznym atrakcjom dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem  cieszyły się zjeżdżalnie i „dmuchańce” specjalnie rozstawione dla dzieci. Świętowaniu towarzyszył śmiech, zabawa i świetny nastrój.

Uczniowie bardzo chętnie ustawiali się w kolejce do zjeżdżalni. Pogoda dopisała, humory również, więc zabawa trwała do godzin popołudniowych. Dzieci wspaniale się bawiły i nie miały ochoty wracać do domu. Z ich twarzy nie schodził uśmiech, a przecież nie od dziś wiadomo, że nie ma nic cenniejszego od niego.

Dziękujemy Radzie Rodziców za wspaniałą zabawę!

Miło było usłyszeć hałas powracającej radości!