DZIEŃ PRZYJACIELA

Mówi się, że jeśli człowiek jest zdrowy, ma rodzinę, dach nad głową i wiernego przyjaciela, to jest bogatszy niż mu się wydaje. 9 czerwca swoje święto mają właśnie osoby, które często są nam bliskie niczym rodzina. Wydarzenie ma na celu umacnianie więzi pomiędzy ludźmi, uświadamianie, jakim drugi człowiek może być oparciem w każdej trudnej sytuacji.

My także świętowaliśmy ten dzień. Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem pań opiekunek: Magdaleny Góry i Joanny Muraszko przygotował przyjacielską akcję dla całej społeczności szkolnej. Po pierwsze - na dolnym holu rozłożył się kiermasz ze słodkościami. Można było zrobić pyszną przyjemność sobie lub komuś bliskiemu. Po drugie - kursowała Przyjacielska Poczta, która cieszyła się ogromną popularnością (sprzedaliśmy ponad 200 kartek!!!). Można było wysłać piękną kolorową kartkę przyjacielowi czy przyjaciółce lub nawet nauczycielowi ;)

To był wspaniały dzień pełen wdzięczności i uśmiechu! Tą akcją zamykamy bardzo intensywny rok szkolny. Staraliśmy się z całych sił trochę ubarwić nasz pobyt w szkole, wnieść tu jak najwięcej radości i koloru. Serdecznie dziękujemy Wam (i Waszym Rodzicom) za zaangażowanie i uczestnictwo w naszych akcjach, konkursach i szalonych pomysłach.

NIEKTÓRYMI DROGAMI NAJLEPIEJ CHODZIĆ RAZEM!