Serdecznie zapraszamy Rodziców na prelekcję online "Profilaktyka uzależnień od substancji psychoaktywnych wśród młodzieży (dopalacze, marihuana, alkohol, papierosy".

Termin: 4.10.2022 r. w godzinach 17:15 – 18:00

1. W celu dołączenia do prelekcji online proszę o otwarcie powyższego linku za pomocą przeglądarki internetowej Google Chrome.
2. Do czasu rozpoczęcia spotkania przez Panią Prowadzącą link do spotkania jest nieaktywny.
3. Proszę o uruchomienie prelekcji (otworzenie powyższego linku) 20 minut przed rozpoczęciem zajęć w celu przetestowania połączenia internetowego z Panią Prowadzącą.
4. Do pełnego uczestnictwa w warsztacie potrzebują Państwo kamery oraz mikrofonu (w celu kontaktu z prowadzącą)
5. Po kliknięciu w link proszę postępować zgodnie z instrukcją pojawiającą się na ekranie (proszę o wybranie kolejno):

a) proszę wybrać podświetlony na niebiesko przycisk "launch meeting" ("uruchom spotkanie")
b) przeglądarka zada nam pytanie czy otworzyć/zainstalować aplikację Zoom Meetings (proszę ją zignorować)

c) proszę wybrać podświetlony na niebiesko przycisk "join from your browser" "(dołączenie z poziomu przeglądarki)"

c) proszę wpisać nazwę szkoły lub imię lub nazwisko polu "Your Name" ("Nazwa/Imię")
d) proszę zaznaczyć opcję 'I'm not a robot' i zatwierdzić wybierając opcję 'Join' ("Dołącz"). Przeglądarka może poprosić o weryfikację poprzez prośbę wybrania zdjęć zgodnych z opisem i kliknięcie "Verify" ("Zweryfikuj")
e) następnie proszę potwierdzić politykę bezpieczeństwa ZOOM wybierając opcję 'I Agree' ("Zgadzam się")
f) proszę wybrać "Join Audio by Computer" ("dołączenie Audio by Computer")
g) proszę zaczekać - system i prowadzący musi zweryfikować użytkownika, po chwili będą Państwo uczestniczyć w zajęciach.