Dzień Kobiet w 2c

W poniedziałek 8 marca uczniowie klasy 2c wraz z wychowawczynią i panią praktykantką radośnie obchodzili wyjątkowe święto – Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy złożyli życzenia, zaśpiewali 100 lat i wręczyli dziewczynkom prezenty – szyfrowane pamiętniki. Chłopcy również ustawili stoły, krzesła i podali koleżankom herbatę. Słodki poczęstunek w formie domowych wypieków umilił rozmowy przy stole. Następnie chłopcy po tajnych obradach obdarowali każdą koleżankę tytułem Miss w różnych dziedzinach: Miss Gracji, Mądrości, Uśmiechu, Roztropności, Inwencji Artystycznej, Powagi, Ambicji, Życzliwości, Piękności. Dzień ten był szczególny dla wszystkich – wesoły i miły.

Teraz czekamy na nadejście upragnionej wiosny. Na pewno przyniesie nam wiele miłych niespodzianek!