NOCKA W SZKOLE

Prawie dwa lata z przerwami, z powodu pandemii, wszystkie uroczystości, imprezy szkolne oraz wycieczki zostały odwołane. Ponieważ sytuacja epidemiologiczna trochę ustabilizowała się na początku roku szkolnego, postanowiliśmy, za zgodą rodziców, zorganizować dla dzieci " Nockę w szkole", o której dzieci marzyły od klasy pierwszej.

W szkole na dzieci czekało moc atrakcji m. in. zabawa, gry, teatr cieni, tańce, akrobatyka, spacer wieczorową porą po szkole z latarkami ,oraz zajęcia integracyjne w grupach. Była też uczta z kilkunastoma pizzami i dużo herbaty. Największą atrakcją było oczywiście spanie na karimatach, w śpiworach ,w towarzystwie koleżanek i kolegów. Dzieci miały okazję zintegrować się ; dla wielu była to pierwsza noc bez rodziców w obcym miejscu. Rano poszliśmy na plac  aby zrobić poranną gimnastykę i potem chętni zjedli śniadanie, mogliśmy porozmawiać i powspominać noc.

Wszystkim uczestnikom bardzo spodobał się pomysł nocki w szkole i tak długo wyczekiwana integracja zespołu klasowego .Było super!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii.