Wycieczka do Olszowej i na Górę św. Anny

W przeddzień zakończenia roku szkolnego klasy 3a,b,c w ramach integracji wybrały się na wspólną wycieczkę. Najpierw udaliśmy się do Olszowej, w której razem z przewodnikiem zwiedziliśmy park miniatur, zaglądając do wspaniałych europejskich i polskich obiektów sakralnych .

Dodatkowy efekt dawała piękna, soczysta zieleń idealnie profilowana i wielokolorowe róże. Następnie dzieci mogły wykazać się  w szrankach sprawnościowych, przemierzając (niektórzy wielokrotnie) park linowy, ćwicząc koordynację i sprawność ruchową. Po szaleństwach udaliśmy się na Górę św. Anny i zwiedziliśmy Bazylikę babci Jezusa i pomnik patrona naszej szkoły Jana Pawła II. Ostatnim punktem naszej pielgrzymko-wycieczki było spożycie posiłku i odpoczynek w McDonalandzie. Wróciliśmy trochę zmęczeni ale pełni wrażeń!