Pożegnalny apel klas trzecich szkoły podstawowej

W dniu 22 czerwca klasy trzecie przygotowały apel pożegnalny dla koleżanek i kolegów z klas młodszych. Dziękowały nauczycielom, pani Dyrektor i rodzicom za wychowanie i  naukę. Wspominały klasy młodsze i różne sytuacje związane z nauką.

Recytowały pięknie wiersze. Zaśpiewały kilka ładnych piosenek, marzyły o nadchodzących wakacjach. Stwierdziły jednak aby poprawić sobie nastrój że, " ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy..." Na spotkaniu byli również niektórzy rodzice i dziadkowie. Następnie dzieci wręczyły kwiaty Dyrekcji, a przybyła pani Policjantka przedstawiła prezentację i opowiadała o bezpiecznych wakacjach .Było bardzo miło, ale po wakacjach dzieci będą już w drugim etapie kształcenia. Powodzenia!