PSP Tułowice pierwszym finalistą

W środę, 21 września na stadionie lekkoatletycznym przy terenie PSP 2 w Opolu odbyły się pierwsze eliminacje projektu Szkoła Pełna Aktywności. W zabawie udział wzięło ponad 200 osób, a najlepsza okazała się reprezentacja naszej szkoły.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki a w naszym województwie zorganizowali go AZS Akademicki Związek Sportowy oraz KU AZS Politechnika Opolska .

Nasi uczniowie dzielnie walczyli i dawali z siebie 100% w każdej konkurencji, a było ich aż 10. Spośród 36 szkół z całego województwa, które były obecne na zawodach, nasza reprezentacja po dzielnej walce, emocjach i nerwowym podliczaniu punktów, zajęła 1 miejsce WYGRYWAJĄC BILET dla całej klasy na Finał akcji w Wilkasach na Mazurach. Ogromne brawa i gratulacje za walkę i zaangażowanie dla uczniów klasy VI Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tułowicach.

Skład:

1. Kacper Kamiński