Uroczystość Dnia Babci i Dziadka w klasie 1b

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodu, są w kalendarzu dwa wyjątkowe dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo wtedy właśnie hucznie obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. 19 stycznia wychowawczyni klasy 1 b Dorota Dec przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami.  Następnie pierwszaki ociepliły atmosferę jeszcze bardziej  dziękując i życząc tekstami wzruszających wierszy. Śpiewały i tańczyły, aby w ten prosty sposób okazać  dziadkom swą wdzięczność i miłość  za ich jestestwo.  Na twarzach gości widać było wzruszenie, nie ukrywano łez. Występy zakończono odśpiewaniem „100 lat”, po czym goście otrzymali od dzieci prezenty z podziękowaniami i buziakami na policzkach. Kolejne miłe chwile spędzono przy cieście i herbatce.

Zaproszeni goście opuszczali naszą szkołę z wielkim uśmiechem na twarzach i serdecznymi podziękowaniami na ustach. Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia oraz samych pogodnych i radosnych dni.

Do przygotowania uroczystości przyczynili się również rodzice uczniów z klasy 1b, za co im bardzo serdecznie dziękuję. D. Dec

Zapraszamy na relację zdjęciową ...