Laboratoria przyszłości - listopadowe aktywności

Listopad to kolejny miesiąc pracy w wykorzystaniem sprzętu otrzymanego w ramach programu Laboratoria Przyszłości. Tym razem uczyliśmy się pracować z gimbalem i kamerą w ramach zajęć kółka medialnego prowadzonych przez panią Justynę Hunc. W ramach zajęć plastyczno-technicznych prowadzonych przez panią Iwonę Smolak uczniowie mogli korzystać z klejów na gorąco oraz stawiać swoje pierwsze kroki w pracy z krosnem.
Uczniowie klas czwartych, omawiając lekturę „Akademia Pana Kleksa”, mieli współczesną lekcję kleksografii z wykorzystaniem długopisów 3D. Niezmiennie podczas szkolnych uroczystości i apeli wykorzystywany jest sprzęt nagłaśniający zakupiony w ramach programu. Dodatkowo w tym miesiącu kadra pedagogiczna miała szkolenie, podczas którego zapoznano się z obsługą Okularów VR. Poniżej fotorelacja prezentująca wykorzystanie sprzętu.