Wieczerza wigilijna dla osób samotnych z gminy Tułowice

We wtorek, 18  grudnia 2018 roku o godzinie 13.00  na sali widowiskowej TOK-u rozpoczęła się organizowana przez OPS Tułowice, Wieczerza Wigilijna dla Osób Samotnych z terenu naszej gminy.

Tradycyjnie wolontariusze z naszej szkoły ochoczo pomagają przy organizacji tegoż spotkania. W tym roku do pomocy przyłączyły się także panie Irena Fąfrowicz, Beata Godzic-Pliszka z klasą 7b oraz Małgorzata Dawidziak, przygotowując scenariusz montażu słowno-muzycznego. O elementy taneczne zadbały uczennice  z klasy 3a pod kierunkiem pani Bogusławy Janik i Małgorzaty Gigiel. Szczególne podziękowania kierowali zaproszeni goście do pani Bożeny Kownackiej – Kasprzak, która wraz z uczniami przygotowała przepiękne prezenty, tj. szklane kule, przywołując nimi beztroskie chwile  dzieciństwa wśród wielu przybyłych na spotkanie.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i ciepłe chwile spędzone razem