Charytatywny KIERMASZ MAJOWY

Charytatywny KIERMASZ MAJOWY na potrzeby schroniska dla bezdomnych zwierząt Braci Mniejszych św.Franciszka w Paryżu k.Domaradza

W dniach 6-7 maja 2019 r. wolontarisze szkolnego Klubu Ośmiu zorganizowali charytatywny kiermasz, na którym za złotówkę, 2 złote, 5 złotych lub 10 złotych można było kupić używane gry planszowe, puzzle, ksiązki, biżuterię, breloki, plakaty, gadżety, zabawki i wiele innych atrakcyjnych drobnostek.

Część zebranej kwoty została przeznaczona na  zakup karmy oraz kaszy, ryżu i makaronu. Większą część funduszy została przekazana przez wolontariuszy kierownictwu Schroniska podczas wizyty 11 maja, gdyż celem kiermaszu była przede wszystkim pomoc choremu pieskowi o imieniu Gandi, który potrzebuje specjalistycznych badań oraz szybkiej operacji wycięcia guza na przedniej łapie.  Udało nam się zebrać kwotę 600 złotych. Do naszej koperty z darowizną dołożyli się pani Ania oraz pan Paweł z firmy przewozowej EUROTAM. Bardzo dziękujemy!!!

Podczas wizyty w  schronisku z radością spotkaliśmy się także z  naszym podopiecznym czyli Uciekinierem. Na potrzeby pielegnacji, opieki czy ewentualnego leczenia naszego wirtualnie adoptowanego psiaka  , co miesiąc przesyłamy kwotę 50 zł. Cieszy nas fakt, że pomimo dojrzałego wieku nadal jest w świetnej formie i tryska energią.