"Fascynujący Świat Nauki i Technologii"

20 i 24 kwietnia 2015 r. uczniowie klasy I oraz VI Szkoły Podstawowej po raz ostatni wzięli udział w wycieczce wyjazdowej w ramach projektu "Fascynujący Świat Nauki i Technologii".

Zajęcia edukacyjne oraz warsztaty odbyły się w Parku Nauki i Ewolucji Człowieka oraz Jura Parku w Krasiejowie. Uczniowie wzięli udział w niezwykłych zajęciach warsztatowo - edukacyjnych. Stali się częścią ekspedycji naukowej, która pokazywała przeszłość gatunku ludzkiego, odbyli wędrówkę poprzez wehikuł czasu i prehistoryczne światy. Zajęcia zakończyli w prehistorycznym Oceanarium, gdzie poznawali prehistoryczne organizmy.

W czasie zajęć uczniowie mieli przerwę na śniadanie oraz pyszny obiad. Na zakończenie otrzymali podwieczorek oraz upominki edukacyjne. Wszyscy pełni nowych i niezapomnianych wrażeń bezpiecznie wrócili do szkoły.