"Wesołe owady"

Akcja "Wesołe owady" została zorganizowana z inicjatywy Pani Doroty Pilarek przy aprobacie i wsparciu Dyrektora Gminnego Zespołu Szkół w Tułowicach Pani Bogusławy Proskórnickiej.

Uczniowie klas III A, III B, III C i II A Publicznego Gimnazjum im. Prymasa Tysiąclecia w Tułowicach wykonali na zajęciach plastycznych z kolorowego papieru "gadżety wesołych owadów". Gadżety zostały rozporowadzone wśród uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi naszej szkoły. Tym razem wśród wspierających akcję byli: Wójt z pracownikami Urzędu Gminy, Rada Gminy Tułowice oraz pracownicy i właściciele apteki Galen.

Za uzyskane środki zakupiono artykuły higieny osobistej oraz upominki z okazji Dnia Dziecka dla uczniów, którzy ze względu na stan zdowia nie mogą uszczęszczać na zajęcia lekcyjne w szkole.

Dużo szczęścia, radości i uśmiechniętej buzi z okazji Dnia Dziecka.

społeczność uczniowska