Kadra
KADRA PEDAGOGICZNA (rok szkolny 2023/2024)
Justyna | Paszkowska | dyrektor |
Jolanta | Marcinkiewicz | z-ca dyrektora, j. angielski |
Ewa | Adamusiak | świetlica szkolna |
Joanna | Dąbrowska-Drzewiecka | religia, bibliotekarz |
Dorota | Dec | edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2b |
Marzena | Dembiczak | edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1a |
Ewa | Dzwonnik | pedagog szkolny, nauczyciel wspomagający, zaj. rewalidacyjne |
Małgorzata | Gigiel | edukacja wczesnoszkolna, zajęcia logopedyczne, wychowawca kl. 1b |
Beata | Godzic - Pliszka | matematyka, wychowawca kl. 5b |
Magdalena | Hubacz | pedagog specjalny, nauczyciel wspomagający, doradztwo zawodowe, zajęcia rewalidacyjne |
Justyna | Hunc | j. polski, bibliotekarz |
Bogusława | Janik | edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 3a |
Aleksandra | Kolago | informatyka, wychowawca kl. 8a |
Marta | Konefał - Cieleń | biologia, przyroda, geografia, wychowawca kl. 5a, zaj. rewalidacyjne |
Anna | Kupczak | wychowanie przedszkolne |
Jacek | Kuźniak | fizyka, matematyka, nauczyciel wspomagający, wychowawca w kl. 8a |
Aleksandra | Kwaśniewicz - Gąska | edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 2a, zajęcia rewalidacyjne, logopedia |
Wojciech | Kwieciński | historia, wos |
Kamila | Litwin | j. polski |
Marta | Majkowicz | wychowanie przedszkolne |
Monika | Malina - Strzępek | matematyka, edb, wychowawca kl. 6a |
Lucyna | Makuch | edukacja wczesnoszkolna, wychowawca kl. 1c |
Kamila | Martynowicz-Nosko | j. niemiecki, nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne, wdżwr |
Joanna | Muraszko | wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne, wychowawca kl. 7a |
Justyna | Nowak | chemia, nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne |
Krystyna | Palińska | wychowanie przedszkolne |
Barbara | Pasoń | wychowanie przedszkolne |
Dominik | Paterak | religia |
Jacek | Patrys | wychowanie fizyczne |
Agnieszka | Ptak | j. angielski, świetlica szkolna |
Barbara | Radecka | j. polski, wychowawca kl. 4a |
Ewa | Rutowicz-Kowalska | edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w kl. 3b |
Irena | Sinicka | świetlica szkolna |
Katarzyna | Sinicka | j. angielski, religia |
Iwona | Smolak | muzyka, plastyka, technika |
Joanna | Tomaszewska | nauczyciel wspomagający, zajęcia rewalidacyjne |
Aneta | Walica | j. angielski, wychowawca w kl. 6b |
PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI
Krystyna | Szczepanik | główny księgowy |
Katarzyna | Konik | specjalista ds finansowo - księgowych |
Dagmara | Suchodolska | sekretarz |
Urszula | Potapow | szef kuchni |
Ewa | Czarnecka | intendent |
Katarzyna | Chojnicka | pomoc kuchenna |
Anna | Kaim - Drążek | pomoc kuchenna |
Katarzyna | Kryczka | pomoc kuchenna |
Joanna | Rasińska | sprzątaczka |
Wiesława | Polak | sprzątaczka |
Joanna | Tlałka | sprzątaczka |
Beata | Lubera | sprzątaczka |
Martyna | Mrowiec | starsza woźna oddziałowa |
Jan | Michalski | konserwator |
Magdalena | Patrys | woźna oddziałowa |
Lesia | Kovalchuk | woźna oddziałowa |