Jesteś tutaj: Start / Rada Rodziców / Aktualności

RADA RODZICÓW - zebranie

Serdecznie zapraszam na zebranie Rady Rodziców  wszystkich przedstawicieli Rad Oddziałowych (1 reprezentant RO) w dniu 15 stycznia 2020 roku (środa) na godz. 17.30 - w szkole, sali 28

Tematy spotkania: organizacja balu, bieżąca działalność prezydium RR, składki na RR

Szanowni Rodzice - serdecznie dziękujemy Wam za pomoc oraz wsparcie przy organizacji strefy cateringowej podczas Międzynarodowego Turnieju Judo odbywającego się w Tułowicach.

Dzięki spontanicznemu i dobrze zorganizowanemu przedsięwzięciu udało się powiększyć budżet Rady Rodziców o kwotę 974 zł i 50 groszy.

W imieniu prezydium Rady Rodziców oraz samych dzieci chcielibyśmy serdecznie podziękować:

1. Rodzicom zaangażowanym na miejscu do pomocy na stoisku:

Agnieszce Borowieckiej, Agacie Plata, Patrycji Płaczek, Kamili Martynowicz - Nosko, Marzenie Pochopień, Katarzynie Kufalskiej,

2. Wolontariuszom Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tułowicach

Katarzynie Sinickiej wraz z uczniami: Oliwierem Zielińskim, Hanną Krawczuk, Magdaleną Dobrzańską oraz Zuzanną Andel.

3. Rodzicom, którzy upiekli ciasta:

Joannie Dąbrowskiej - Drzewieckiej, Magdalenie Dudzie - Oleksy, Helenie Dudzie, Agacie Gałczyńskiej, Marzenie Jaros, Katarzynie Konik, Katarzynie Kufalskiej, Kamili Martynowicz - Nosko, Annie Nogawce,Joannie Panek, Agacie Plata, Justynie Paszkowskiej, Marzenie Pochopień, Marcie Sadłoń, Ewelinie Słomce, Kamili Szmitowicz,

4. Pani Julicie Zagwodzkiej za podarowanie na rzecz stanowiska 10 pizz.

5. Restauracji Bistro Finezja za podarowanie na rzecz stanowiska 10 pizz.

Serdecznie dziękuję wszystkim razem jak i każdemu z osobna, bez Waszej nawet najmniejszej pomocy organizacja tego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa. Dziękuję wszystkim rodzicom za wsparcie jakiego nam udzielili, za wspólną pomoc i działania na rzecz lepszej szkoły. Bez Waszego zaangażowania, zoorganizowanie stanowiska byłoby niemożliwe.

Szczególne podziękowania składam Agnieszce Borowieckiej, Magdalenie Dudzie - Oleksy oraz Katarzynie Kufalskiej członkom prezydium Rady Rodziców za przeprowadzenie całego przedsięwzięcia.

przewodniczący prezydium Rady Rodziców
Maciej Sadłoń