Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tułowicach

49-130 Tułowice

Porcelanowa 21

Tel: (77) 460-01-33

Pszczółki

Artykuły

2023-04-27

Dzień Marchewki

Dzieci z naszej grupy obchodziły Dzień Marchewki, w tym dniu brały udział w zabawach i konkursach przy muzyce. Czekał na nich również słodki poczęstunek w postaci ciasta marchewkowego i sok z marchewki świeżo wyciskany.

Czytaj więcej o: Dzień Marchewki
2023-04-24

Warsztaty Pszczelarskie

W poniedziałek 24 kwietnia 2023 r. dzieci z naszej grupy miały okazję uczestniczyć we wspaniałych Warsztatach Pszczelarskich z udziałem żywych pszczół. Zajęcia były bardzo profesjonalne i pełne ciekawych informacji. Dzieci zrobiły woskowe świeczki, a na zakończenie dostały dyplom i słoiczek pysznego miodku.

Czytaj więcej o: Warsztaty Pszczelarskie
2023-02-13

Pszczółki w Hooplandi

7 lutego dzieci z grupy Pszczółek i Słoneczek wybrały się na wycieczkę do sali zabaw Hoplandi. Radości nie było końca, dzieci wspaniale się bawiły.

Czytaj więcej o: Pszczółki w Hooplandi
2022-12-02

Dzień Górnika

2 grudnia 2022 r. przedszkolaki Pszczółki i Słoneczka świętowały Dzień Górnika zwany "Barbórką". Z tej okazji odwiedził ich zaprzyjaźniony górnik Hubert Wajman, który przez ponad trzydzieści lat pracował w Kopalni Odkrywkowej Surowców Drogowych w Rutkach. Pan Górnik bardzo ciekawie opowiedział o bardzo ciężkiej i niebezpiecznej pracy górników.

Czytaj więcej o: Dzień Górnika
2022-11-29

Andrzejki w przedszkolu

"Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.” 29 listopada w przedszkolu w grupie: " Pszczółki", "Smerfy" i "Słoneczka" zapanowała magiczna atmosfera ponieważ świętowane były Andrzejki. Andrzejki, to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada.

Czytaj więcej o: Andrzejki w przedszkolu
2022-11-25

Dzień Pluszowego Misia grupach przedszkolnych

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie oraz inne przytulanki opanowały przedszkole w grupie Pszczółek i Słoneczek. Przybyły ze swymi małymi właścicielami, żeby się bawić i świętować. W ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia 25 listopada przedszkolaki uczestniczyły we wspólnej zabawie w misiowej krainie. Pluszowy miś miękki, miły w dotyku jest ulubieńcem wszystkich dzieci.

Czytaj więcej o: Dzień Pluszowego Misia grupach przedszkolnych