Nie mówimy żegnaj...

Odszedłeś cicho bez słów pożegnania.

Tak jakbyś nie chciał swym odejściem smucić.

Tak jakbyś wierzył w godzinę rozstania,

że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić.

ks. Jan Twardowski

17 kwietnia 2024 r. w kościele parafialnym w Tułowicach odbył się pogrzeb Szymonka Siei ucznia klasy 5a Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tułowicach.

Gdy w niedzielę 7 kwietnia 2024 r. dowiedzieliśmy się o wypadku Szymona, nikt nie spodziewał się, że już niebawem spotkamy się tutaj po to, by go pożegnać.

W naszej szkole wszyscy znali Szymona!

Zdolny i ambitny uczeń, z gotową odpowiedzią na każde pytanie. Z nim wszystko stawało się weselsze. Aktywny i pełen energii piłkarz. Na przerwach zawsze pierwszy przy stole z piłkarzykami. Kochany urwis z anielskim uśmiechem.

Szymonku, takiego Cię zapamiętamy!

Zostawiłeś w naszych sercach ogromną ranę. Największą u rodziców, siostry i rodziny, dlatego, pogrążeni w bólu, pragniemy złożyć wyrazy współczucia najbliższej rodzinie.

Macie wspaniałego syna, brata, wnuka i kuzyna - tylko już nie tutaj, ale tam, na górze!

W imieniu całej społeczności szkolnej Nie mówimy żegnaj, tylko do zobaczenia!