Jesteś tutaj: Start / 60-LECIE SZKOŁY

60-LECIE SZKOŁY

Zbliża się jubileusz szkoły…

Szanowni Państwo!

2 września  2023 roku minęło  60 lat od chwili, gdy w budynku naszej szkoły zadzwonił pierwszy dzwonek. Od tego czasu szkoła bardzo się zmieniła, a jej mury opuściło już kilka pokoleń absolwentów.

Wielu gości naszej strony internetowej było kiedyś uczniami tułowickiej „podstawówki” i pamięta spędzone tutaj lata. Stąd nasz apel. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w przygotowaniu obchodów jubileuszu.

Zachęcamy do przelewania swoich wspomnień na papier i podzielenia się ciekawymi  przeżyciami z okresu szkoły podstawowej. Mile widziane będą również charakterystyki i opinie o tych nauczycielach i innych pracownikach naszej Jubilatki, którzy pozostali w Waszej pamięci. Bardzo cenne będą także zdjęcia z lat szkolnych, a zwłaszcza zdjęcia budynku i terenu wokół szkoły.

Zebrane od Państwa materiały (w całości lub we fragmentach) pragniemy opublikować. Prosimy, by składać je w sekretariacie szkoły w kopertach – koniecznie opisane: imię i nazwisko właściciela (nr telefonu), rok wykonania zdjęcia lub opisywanego wydarzenia, informacje o osobach znajdujących się na zdjęciu; na e-mail: tulowice60psp@gmail.com lub na profilu Facebook naszej szkoły.

Materiały prosimy  składać do drugiego kwietnia 2024 r.

Użyczone oryginały zdjęć wykonanych techniką tradycyjną na papierze zostaną zarchiwizowane i zwrócone właścicielom. Dla każdego, kto chciałby wesprzeć organizację naszego jubileuszu, podajemy numer konta Rady Rodziców: 12 1090 2200 0000 0001 5082  8212 Santander Bank z dopiskiem „60-lecie szkoły”.

Za wszelką pomoc z góry dziękujemy.

Do zobaczenia w szkolnych murach!

Absolwencie, gdzie jesteś?

Nasza szkoła 8 czerwca 2024 r. będzie świętować 60 lat, dlatego postanowiliśmy stworzyć mapę świata, na której będziemy zaznaczać miejsca pobytu naszych absolwentów. Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w naszym przedsięwzięciu. Wystarczy, że wyślecie Państwo na adres naszej szkoły pocztówkę z pozdrowieniami  bądź życzeniami, a my umieścimy ją na naszej mapie. Będzie nam niezmiernie miło, gdy otrzymamy pozdrowienia od naszych byłych uczniów.

Kartki prosimy nadsyłać do dnia 02.04.2024 r. na adres:

Porcelanowa 21, 49-130 Tułowice