Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tułowicach

49-130 Tułowice

Porcelanowa 21

Tel: (77) 460-01-33

Przejdź do strony głównej

Piątek, 26 kwietnia 2024

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy WOŹNEGO/KONSERWATORA

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Tułowicach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy WOŹNY/KONSERWATOR

(w pełnym wymiarze czasu pracy – 1 etat).

 1. Wymagania niezbędne:

-       wykształcenie co najmniej zawodowe
-       umiejętność wykonywania czynności na powierzonym stanowisku,
-        pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
-       niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,
-       stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku woźny/ konserwator.

 2. Wymagania dodatkowe:

-       doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku,
-       umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania dobrych relacji z pracownikami szkoły, uczniami i rodzicami,
-       umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy,
-       odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,
-       przestrzeganie podstawowych zasad moralnych,
-       sumienność i punktualność.

 3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a)     otwieranie i zamykanie budynku szkoły,
b)    systematyczne sprawdzanie urządzeń technicznych (sanitarnych, hydraulicznych, elektrycznych i innych) na terenie szkoły i zgłaszanie ewentualnych usterek dyrektorowi,
c) usuwanie usterek i wykonywanie drobnych remontów bieżących zleconych przez dyrektora szkoły lub innego pracownika upoważnionego przez dyrektora,
d)     pełnienie dyżuru przy wejściu do szkoły pilnując, aby na teren szkoły nie wchodziły osoby postronne,
e)    dbanie o utrzymanie w należytym porządku ciągów komunikacyjnych do szkoły (odśnieżanie schodów, chodnika prowadzącego do szkoły, parkingu szkolnego i posypywanie w razie potrzeby piaskiem),
f)    wykonywanie okresowych prac porządkowych wokół szkoły ,
g)   dbanie o stan sprzętu szkolnego oraz powierzonego sprzętu do utrzymania czystości,
h)    wykonywanie prac związanych z utrzymaniem czystości wokół budynku oraz sezonowa pielęgnacja terenów zielonych i rabat,
i)    współpraca z innymi pracownikami obsługi szkoły,
j)     wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora.

 4. Wymagane dokumenty:

a)     podanie o przyjęcie do pracy,
b)    Curriculum Vitae opatrzone klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”
c)     kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie i kwalifikacje,
d)     oświadczenie kandydata o niekaralności,
f)      oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o pełnej zdolności do czynności prawnych,
g)     oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na pracę na wskazanym stanowisku (brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m)

Wszystkie dokumenty aplikacyjne winny być przez kandydata własnoręcznie podpisane.

Aplikacja nie  zawierająca podpisanego oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych lub zawierająca oświadczenie o wadliwej treści nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

 5. Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy  złożyć w zamkniętej kopercie z podanym imieniem, nazwiskiem, adresem zwrotnym i numerem telefonu kontaktowego  oraz z dopiskiem „Nabór na stanowisko WOŹNY/ KONSERWATOR" osobiście  w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Tułowicach, ul. Porcelanowa 21 (sekretariat)  lub przesłać listownie na adres:

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tułowicach,
ul. Porcelanowa 21,  49-130 Tułowice
w terminie do dnia 30 maja 2018 roku  do godz.13.00.

Za datę doręczenia dokumentów aplikacyjnych uważa się datę otrzymania tych dokumentów przez Publiczną Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Tułowicach  (data wpływu do PSP). Dokumenty doręczone po w/w terminie składania nie będą rozpatrywane i podlegają zwrotowi.

6.  Dodatkowe informacje:

O poszczególnych etapach i czynnościach naboru będą informowani (telefonicznie lub drogą elektroniczną) wyłącznie kandydaci spełniający wymogi formalne określone w ogłoszeniu o naborze, w ciągu 3 dni roboczych od daty upływu terminu składania dokumentów.

Załączniki

Brak załączników

Metryczka

Wytworzono:2018-05-21 10:21przez:
Opublikowano:2018-05-21 00:00przez: Administrator
Podmiot udostępniający: Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tułowicach
Odwiedziny:1677

  • Brak wpisów.