1 czerwca 2023 - Dzień Dziecka

„Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym” Phil Bosmans

1 czerwca to data najprzyjemniejszego święta w roku szkolnym – święta wszystkich dzieci.  W naszej szkole ten dzień  upłynął w wyjątkowej atmosferze. Uczniowie klas 0-III uczestniczyli w zajęciach o charakterze rekreacyjno-sportowym. Były konkursy, gry i zabawy edukacyjne. Największą jednak atrakcją były zabawy na 3 dużych dmuchańcach zasponsorowanych przez Gminę Tułowice.

Uczniowie klas IV-VIII Rada Rodziców obdarowała bonami na lody

Beztroskie biesiadowanie na terenie szkoły dopełnił poczęstunek: wata cukrowa i popcorn. To wszystko dzięki uprzejmości Pana Andrzeja Wesołowskiego Burmistrza Tułowic, który wypożyczył profesjonalny sprzęt do ich wykonania, a najmłodszych uczniów obdarował koszem pełnym słodkości.

Wszystkim dorosłym zaangażowanym w uatrakcyjnienie Dnia Dziecka, dzieci dziękują  pięknym uśmiechem.