Spotkanie z rodzicami

Dnia 16 lutego 2016 r. odbyło się spotkanie przedstawiciela opolskiej Policji Pana Macieja Kędry, Pani dyrektor Gminnego Zespołu Szkół w Tułowicach Bogusławy Proskórnickiej z rodzicami uczniów Szkoły Podstawowej.

Na spotkaniu zostały poruszone zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa dzieci w sieci aby zwrócić uwagę na to z kim dziecko się kontaktuje, rozmawia, w jakie gry grają ich pociechy. Pan Maciej Kędra w swoim przemówieniu podkreślił jak ważna jest rozmowa z dzieckiem w dzisiejszych czasach. Kolejnym etapem spotkania z rodzicami była prezentacja przygotowana przez Panią Dyrektor Bogusławę Proskórnicką podsumowującą działania szkoły w I semestrze roku szkolnego 2015/2016. Prezentacja zawierała wyniki nauczania, dane frekwencji, podjęte działania profilaktyczne oraz ważne wydarzenia z życia szkoły.