Półfinał Wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców

4 grudnia 2014 r. w naszej szkole rozgrywany był półfinał wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych.

Reprezentanci naszej szkoły w rywalizacji z innymi półfinalistami wykazali się niezwykłą walecznością. Wygranie dwóch meczów oraz jeden remis sprawił że nasi wychowankowie zagrają o najwyższe lokaty w województwie opolskim. Apogeum rozgrywek przypadł na ostatni mecz tych rozgrywek. Ten właśnie mecz decydował o awansie do Finału Województwa Opolskiego. Chłopcy prowadzeni do boju przez p. Stanisława Kasprzaka nie zawiedli i wygrali 2:1 zdobywając bramkę w ostatnich sekundach spotkania. Trzymamy kciuki za naszych i dopingujemy bardzo gorąco aby w Finale Województwa Opolskiego sięgneli po najwyższe miejsce na podium.

Leśnica 2 - 0 Baborów

Tułowice 8 - 1 Byczyna