Dzień aktywności rodzinnej

W piątek 27 maja 2016r.  na kompleksie sportowym  "Orlik" po raz drugi zorganizowano "Dzień aktywności rodzinnej" dla dzieci i rodziców z klas I- III.

W zawodach sportowych bardzo aktywnie brały udział nie tylko  dzieci, ale  również Rodzice oraz Babcie, które przyszły  aktywnie i zdrowo spędzić czas. Podczas festynu promowano zdrowe odżywianie, bezpieczne uprawianie sportu oraz  zwrócono uwagę na bezpieczeństwo na naszych drogach. Każdy uczestnik festynu mógł spożyć sok ze świeżych owoców  przygotowany przez nauczycielki oraz owoce, wodę oraz inne soki, dzieci otrzymały również opaski odblaskowe oraz ulotki związane z promocją bezpieczeństwa w życiu codziennym.  Uczestnicy ''Dnia aktywności rodzinnej" mogli poczęstować się pieczoną kiełbaską oraz ciastem. Festyn odbył się dzięki dofinansowaniu Urzędu Gminy, Rodziców oraz Rady Rodziców.