Szkolny konkurs „Master of Spelling“

To już po raz trzeci odbył się w naszej szkole konkurs „Master of Spelling“. Do konkursu przystąpiło siedemnastu uczniów z klas II-III. Uczniów przygotowały panie Jolanta Siedlak
i Aneta Walica. Celem konkursu jest propagowanie kultury angielskiej wśród uczniów I etapu kształcenia, rozwijanie i tworzenie zdrowej rywalizacji, kształtowanie poprawnej wymowy
i dobrego „spellingu“ czyli głoskowania. Na rozpoczęcie przybyła Pani dyrektor aby życzyć uczniom powodzenia, a kibicowali również rodzice, trzymając kciuki za swoje pociechy. Walka była zacięta, więc musiała odbyć się dogrywka o miejsca pucharowe.

I oto zwycięzcy:

-         w kategorii klas drugich:

-         I miejsce zdobyła Marta Marcinkiewicz

-         II miejsce Maksymilian Drozdowski

-         III miejsce Julia Puszczewicz

-         W kategorii klas trzecich:

-         I miejsce  wywalczył Patryk Łazowski

-         II miejsce Natalia Pestka

-         III miejsce Paweł Gigiel

Wszyscy zostali obdarowani. Zwycięzcy otrzymali puchary, zegarki, książki oraz dyplomy. Pozostali wyróżnieni uczniowie dyplomy i słowniki. Serdecznie dziękujemy Przewodniczącej Rady Rodziców - Pani Elżbiecie Gali za zakupienie nagród książkowych, a uczniom za trud i zaangażowanie w przygotowaniu się do konkursu.