Rozpoczęcie roku szkolnego 2016 - 2017

W dniu 1 września 2016 r. uczniowie Gminnego Zespołu Szkół w Tułowicach rozpoczęli nowy rok szkolny.

Pani Dyrektor Bogusława Proskórnicka powitała zaproszonych gości, wśród których byli: Wójt Andrzej Wesołowski, Przewodniczący Rady Gminy Frédéric Coppin, Ksiądz Proboszcz Norbert Niestrój, Dyrektor Tułowickiego Ośrodka Kultury Helena Wojtasik, Kierownik Ośrodka Opieki Społecznej Ewa Ziubrzycka-Bień, Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Jacek Sulikowski oraz radni Justyna Paszkowska, Józef Sukiennik i Roman Suchodolski. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie, a wśród nich piętnaścioro dzieci, które rozpoczęły naukę w pierwszej klasie Szkoły Podstawowej.

W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom życzymy sukcesów i jak najlepszych ocen, a nauczycielom wytrwałości i radości płynącej z przekazywania wiedzy kolejnym pokoleniom mieszkańców naszej Gminy