Europejski Tydzień Sportu

Pierwszy EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU w naszej szkole był bardzo udany i wniósł wiele pozytywnych emocji.  Ponadto sprzyjała mu typowa letnia aura. Czwartek – 15 i w piątek – 16 września  stały pod znakiem aktywności ruchowej. Zajęcia sportowe prowadzone przez MISTRZA OLIMPIJSKIEGO p. JANUSZA TRZEPIZURA  polskiego lekkoatletę, skoczka wzwyż, zaangażowały wszystkich uczniów do sportowej aktywności.

Ponadto dni sportowej rywalizacji w naszej szkole swoją obecnością i wsparciem finansowym uświetnili: WÓJT GMINY p. Andrzej Wesołowski, PRZEWODNICZĄCY RADY GMINY p. Fryderyk Coppin, PRZEWODNICZĄCA RADY RODZICÓW p. Elżbieta Galla. W zawodach wzięła również udział reprezentacja sportowa uczniów z partnerskiej szkoły z Beli pod Pradziadem. Mamy nadzieję, że podobne dni wejdą na stałe do kalendarza imprez szkolnych. A jak wyglądało i co się działo pokazują zdjęcia.