Ogólnopolski Test Ortograficzny

Gratulujemy wszystkim uczestnikom udziału w ponadprogramowym Ogólnopolskim Teście Ortograficznym, który został przeprowadzony 24.10.2014 r. dla trzech grup wiekowych: edukacji wczesnoszkolenj, klas IV-VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum.

Nasi uczniowie wykazali się znajomością ortografii, zajmująć miejsca w pierwszej pięćdziesiątce, konkurując z uczniami z województw małopolskiego, mazowieckiego, łódzkiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, śląskiego i pozostałymi mniejszymi okręgami.
Na 1 poziomie, czyli edukacji wczesnoszkolnej na 1749 uczestników testu, uczniowie z naszej szkoły zajęli miejsca 16 - 42.
W klasach IV - VI na 2360 uczestników zajmowaliśmy 20, 23,29 aż do 47 miejsca.

Natomiast na 3. etapie edukacyjnym, czyli w klasach I-III gimnazjum dyplomy uznania otrzymali uczniowie, którzy uplasowali się na miejscach od 33 do 54 na 599 uczestników z całej Polski. Serdecznie gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników.