Wolontariusze klubu Ośmiu w stolicy

Nasi Wolontariusze w dniach 1-3 grudnia 2016r. uczestniczyli w Ogólnopolskiej Konferencji „Trudności w pracy wolontariusza” w Warszawie. Były to trzy dni zarówno pracy jak i rozrywki. Swój pobyt wolontariusze rozpoczęli od Centrum Kopernika. Następnie, już na konferencji prezentowali multimedialnie swoje dokonania klubowe, aktywnie uczestniczyli w zajęciach integracyjnych, warsztatach praktycznych – „LIDER WOLONTARIATU” oraz zabawach muzycznych. Wysłuchali ciekawych wykładów i uczestniczyli w pokazie pierwszej pomocy. Ponadto oglądali przedstawienie z przesłaniem zrealizowane metodą dramy z udziałem wolontariuszy „ŻYĆ NIE UMIERAĆ”. Bezpiecznie i w radosnych nastrojach nasi wolontariusze wrócili do domów, a z sobą przywieźli CERTYFIKAT „SZKOŁA PRZYJAZNA WOLONTARIATOWI”.