Zimowo i bezpiecznie

Dnia 10 lutego 2017 r. klasa 2 a pod kierunkiem p. Bogusławy Janik przedstawiła apel pod tytułem "Zimowo i bezpiecznie". Miał on na celu zachęcenie uczniów do aktywnego spędzania wolnego czasu podczas wypoczynku zimowego z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

W kilku scenkach uczniowie przedstawili jak miło i bezpiecznie można spędzać czas na śniegu i lodzie, omówili zasady dotyczące zachowań podczas zabaw zimowych oraz uświadomili konsekwencje nierozważnych zachowań, a także zachęcali do opieki nad zwierzętami. Całość przedstawienia dopełniły dekoracje, tańce, piosenki oraz bajka edukacyjna pt. "Numery alarmowe". Na zakończenie apelu specjalny gość - Pani policjantka powtórzył i trwalił zasady bezpieczeństwa podczas wypoczynku dzieci na feriach zimowych. Pani dyrektor Bogusława Proskórnicka życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom śnieżnych i radosnych ferii oraz powrotu do szkoły w dobrych humorach.