Rekolekcje wielkopostne w naszej szkole 06-08 marca 2017 r.

W dniach 06 – 08 marca 2017r. nasza szkolna młodzież uczestniczyła w Rekolekcjach Wielkopostnych. Uczniowie z zapałem wsłuchiwali się w to wszystko, co Pan Bóg chce nam powiedzieć poprzez słowa KSIĘDZA REKOLEKCJONISTY – WOJCIECHA JANUSA.

Młodzież w zadumie słuchała, śpiewała oraz przeżywała DROGĘ KRZYŻOWĄ, podczas której przedstawiciele uczniów odczytywali rozważania, a następnie przekazywali KRZYŻ. Inicjatorką przygotowania Drogi Krzyżowej była nasza Pani Dyrektor Bogusława Proskórnicka, za co ksiądz Proboszcz serdecznie Jej podziękował. Wszyscy nasi uczniowie przygotowali papierowe krzyże, które złożyli przy ołtarzu.  Tegoroczne rekolekcje zakończyła uroczysta Msza Św. ze Sztandarami, a nasi uczniowie złożyli na ręce Księdza Rekolekcjonisty Wojciecha serdeczne podziękowanie za głoszone nauki.