Pierwszy Dzień Wiosny w gimnazjum

21 marca nikt nie ma głowy do nauki... Jednak nasi gimnazjaliści uruchomili swoje szare komórki, by wziąć udział w szkolnym quizie OMNIBUS. Podzieleni na zespoły odpowiadali na pytania z różnych dziedzin wiedzy. Emocje były niemałe, a rywalizacja zacięta. Radzili sobie świetnie. Zwycięskie drużyny otrzymały czeki zwalniające ich z odpytywania, kartkówki czy zadania domowego (jednorazowo, oczywiście!).

Oto zwyciężczynie:

KAT. KLAS I PG: Agnieszka Momot, Julia Żołądź, Marta Lewińska i Wiktoria Radomska

KAT. KLAS II i III PG: Karolina Machcińska, Ola Wołowiec, Magda Machacka i Julia Kasprzak

Gratulacje! Dziewczyny górą!!!

Zaraz po umysłowej rywalizacji uczniowie gimnazjum mogli się "zresetować" podczas pokazu filmowego. Za sprawą dzieła Tima Burtona przenieśli się w fantastyczny świat pani Peregrine ("Osobliwy dom pani Peregrine").

To był całkiem fajny dzień :)