Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tułowicach

49-130 Tułowice

Porcelanowa 21

Tel: (77) 460-01-33

Słoneczka

Artykuły

2022-12-02

Dzień Górnika

2 grudnia 2022 r. przedszkolaki Pszczółki i Słoneczka świętowały Dzień Górnika zwany "Barbórką". Z tej okazji odwiedził ich zaprzyjaźniony górnik Hubert Wajman, który przez ponad trzydzieści lat pracował w Kopalni Odkrywkowej Surowców Drogowych w Rutkach. Pan Górnik bardzo ciekawie opowiedział o bardzo ciężkiej i niebezpiecznej pracy górników.

Czytaj więcej o: Dzień Górnika
2022-11-29

Andrzejki w przedszkolu

"Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary.” 29 listopada w przedszkolu w grupie: " Pszczółki", "Smerfy" i "Słoneczka" zapanowała magiczna atmosfera ponieważ świętowane były Andrzejki. Andrzejki, to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada.

Czytaj więcej o: Andrzejki w przedszkolu
2022-11-25

Dzień Pluszowego Misia grupach przedszkolnych

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie oraz inne przytulanki opanowały przedszkole w grupie Pszczółek i Słoneczek. Przybyły ze swymi małymi właścicielami, żeby się bawić i świętować. W ramach obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia 25 listopada przedszkolaki uczestniczyły we wspólnej zabawie w misiowej krainie. Pluszowy miś miękki, miły w dotyku jest ulubieńcem wszystkich dzieci.

Czytaj więcej o: Dzień Pluszowego Misia grupach przedszkolnych