Pomoc dla Ukrainy

Odkąd pojawili się w Tułowicach uchodźcy z Ukrainy, a w naszej szkole nowi uczniowie- nasz szkolny wolontariat (mały i duży) starał się pomagać od pierwszych dni. Organizowaliśmy pomoc.

Pozyskiwaliśmy przybory szkolne, plecaki, zeszyty, ubrania, żywność , łóżka i poduszki, sprzęt, garnki. Dostawaliśmy listy potrzeb ,które na miarę naszych możliwości  staraliśmy się realizować. Pomagamy nadal i jest to długi proces. Nadeszła pora aby podziękować Wszystkim, którzy zaangażowali się w bezinteresowną pomoc, wszystkim którzy pomagali i pomagają, wspierali i wspierają. Dziękujemy w imieniu wolontariatu ,ale i również w imieniu wszystkich, którzy pomoc otrzymali . Bo przecież: "Jeszcze nikt nie stał się biedny poprzez dzielenie się z innymi". Dziękujemy!