6 grudnia w naszej szkole

W tym szczególnym dniu, pełnym magii i niespodzianek w naszej szkole zawitał Św. Mikołaj. Wszystkim dzieciom, tym mniejszym i tym większym wręczył słodki poczęstunek.

Oddziały przedszkolne i uczniowie klas 1-3 miło spędzili czas na seansie filmowym, zorganizowanym przy współpracy Tułowickiego Ośrodka Kultury. Była bajka, popcorn i słodycze.

Starsi uczniowie z klas 4-8 brali udział w Turnieju Mikołajkowym. Przedstawiciele wszystkich klas, swoich sił próbowali w dwóch dyscyplinach sportowych: chłopcy w piłce nożnej i dziewczęta w piłce ręcznej. Pod czujnym okiem sędziów-nauczycieli wychowania  fizycznego pokazali na co ich stać. Na boisku nie zabrakło również drużyny nauczycieli i oczywiście Św. Mikołaja.