Jasełka w szkole.

Jasełka to widowisko o Bożym Narodzeniu, które od wieków wpisane jest w polską tradycję. Dlatego też, jak co roku, były wystawione dla uczniów naszej szkoły. Tegoroczne jasełka zostały przygotowane dla dwóch grup wiekowych. Najpierw odbyło się spotkanie jasełkowe dla klas 0 - 3, podczas których każda z klas prezentowała przygotowaną pastorałkę.

Dodatkowo oddziały przedszkolne przygotowały przepiękne tańce do znanych utworów świątecznych. Starsze klasy obejrzały jasełka przygotowane przez uczniów klas 4. Po przedstawieniu jasełkowym kolejnym elementem wprowadzającym w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia było wspólne kolędowanie, po którym uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas na świąteczne spotkania.