Wycieczka na lodowisko

14 grudnia 2023 roku klasy piąte w ramach prezentu mikołajkowego pojechały na wycieczkę do Opola. Pierwszym punktem wyjazdu był uwielbiany Mcdonald, gdzie uczniowie zjedli śniadanie. Następnie udaliśmy się na lodowisko. Niektórzy szli pełni obaw, ponieważ pierwszy raz mieli założone na nogi łyżwy.

Na początku było różnie. Troszkę w pionie, troszkę w poziomie, ale ostatecznie wszyscy wyszli bardzo zadowoleni, choć nieco zmęczeni. Kolejnym punktem było zwiedzanie Zamku Górnego, który, jak się okazało, został całkiem niedawno odkryty i przylega do budynku Zespołu Szkół Mechanicznych. Spacer w podziemiach oraz możliwość przymierzenia zbroi czy średniowiecznego stroju, sprawiło niezłą frajdę.  Ostatni punkt wyjazdu był wisieńką na torcie. Wizyta w Sweet Factory Store wywołała kolorowy i słodki zawrót głowy. To był naprawdę udany wyjazd.