Narodowy Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025

Drodzy Rodzice, drodzy Uczniowie!

Z przyjemnością informujemy, że Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Tułowicach przystąpiła do realizacji projektu czytelniczego, realizowanego przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, przy zaangażowaniu Biblioteki Narodowej, Instytutu Książki i Narodowego Centrum Kultury, oraz we współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki jako Operatora Priorytetu 3 w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021 – 2025”. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych i elementów wyposażenia bibliotek.

W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w stworzeniu listy zakupowej nowości wydawniczych do naszej szkolnej biblioteki. Prosimy o podanie tytułów książek/serii wydawniczych, które polecacie, które warto przeczytać, lub które po prostu powinny się znaleźć w naszej bibliotece.

Jak to zrobić?

à wypełniając ankietę, do której można się zalogować, używając adresu e-mail (nie loginu!) opolskiej e-szkoły (mail wykorzystywany przy logowaniu do dziennika elektronicznego)

LINK DO ANKIETY: https://forms.office.com/e/WRJk6T1GGR

à wysyłając wiadomość w dzienniku elektronicznym bezpośrednio do koordynatorek projektu – pani Joanny Dąbrowskiej-Drzewieckiej lub pani Justyny Hunc

Na propozycje czekamy do 14 czerwca 2024 roku.