Tułowicka zbiórka żywności czyli „Żebry”

Jak nakazuje tradycja naszego szkolnego Wolontariatu w Tułowicach, wolontariusze przeprowadzili świąteczną zbiórkę żywności oraz artykułów  chemicznych i słodyczy w sklepach na terenie gminy Tułowice. To już 10 lat jak możemy być dumni z obfitości darów przekazywanych przez mieszkańców Tułowic. Celem akcji jest wsparcie podopiecznych  Domu Matki i Dziecka w Opolu-Grudzicach. Za wszystkie dary serdecznie dziękujemy w imieniu swoim  i naszych Przyjaciół z Grudzic.

P.S. Cieszymy , że zawsze możemy liczyć na byłych członków  Klubu Ośmiu szkolnego wolontariatu, którzy, co prawda opuścili już mury tułowickiej szkoły, ale nadal pielęgnują w sobie chęć pomocy potrzebującym oraz naszą niezawodną Wolontariuszkę Panią Alę .